Náš team

Dagmar Šebová

riaditeľ

Obrázok

Každý má svoj vysnený cieľ. Či je to olympijská medaila, pracovný projekt, alebo prosto šťastná zdravá rodina. Niekto na dosiahnutí svojho cieľa pracuje viac, niekto menej.

Ja svoj deň začínam na bicykli a od kedy som mamou, viac mi záleží na tom, čo položím svojej rodine na tanier. Chcem, aby moje deti vedeli, ako chutí práve odtrhnutá slnkom vyhriata paradajka, že vajce nepochádza z pultu hypermarketu, a že stráviť svoj voľný čas inde ako v klimatizovanej miestnosti pri počítači može byť tiež veľká zábava ;)

Veronika Čierna

manažér prevádzky areálu

V našom betónovom svete plnom geneticky upravených potravín, príborov na jedno použitie, farebných umelohmotných sladkostí a stromčekov, ktoré voňajú iba na prednom skle automobilu, chceme vytvoriť miesto, na ktoré nebudete môcť zabudnúť. Snažíme sa oprášiť múdre knihy našich starých mám a spriateliť sa opäť s prírodou. Spravíme všetko pre to, aby sa stala naša CIEĽOVÁ ROVINKA miestom, kam vždy vo voľnom čase radi dobehnete s celou rodinou.

Voľné pracovné pozície

Chceme byť najlepší, a preto hľadáme tých najlepších do nášho tímu. Chceš byť jeho súčasťou? Pošli svoje CV s odovodnením, prečo práve Ty si pre nás tou najlepšou posilou. Aktuálne voľné pozície – kuchár.